Wednesday , 4 August 2021

Home » Local News » Міжнародний Fusion фестиваль в Суреї, Британська Колумбія

Міжнародний Fusion фестиваль в Суреї, Британська Колумбія

International Fusion Fest in Surrey, BC - 2012

Print Friendly, PDF & Email
Гості фестивалю з Сіверщини: Марина(Любеч), Валерій(Чернігів),Петро(Любеч) і маленька Ліза.

Гості фестивалю з Сіверщини: Марина(Любеч), Валерій(Чернігів),Петро(Любеч) і маленька Ліза.

Чорноморець (Ванкувер)

У ці вихідні в Суреї (одне з міст великого Ванкуверу) проходить міжнародний фестиваль культури Британської Колумбії: International Fusion Fest. Цьогорічна тема – спорт. Наш корeспондент відвідав Українську палатку і поспілкувався з її численними відвідувачами.

Спочатку до мене підійшла африканська дівчина років 20, дивовижної краси і запитала, як сказати українською:” Hi, my name is Seline”. Для неї не склало ніяких труднощів повторити за мною: “Привіт, мене звати Селін”. Я в свою чергу поцікавився, з якої країни вона приїхала. Виявилось що з Бурунді, і що Селін знає багато про історію України і бажає вчити саме українську мову, тому що всі українці розуміють російську, білоруську і польську мови, а росіяни – жодної крім своєї.

Я щиро подякував Селін за цікаву(дійсно!) інформацію, аж тут підійшов молодий чоловік, з дуже незвичним розрізом очей і смуглястою шкірою, але світліший за дівчину. Проте мова, на якій він привітався була більш ніж звична: українська.” Прийшов поспілкуватись на українській” – сказав Гері, так звати хлопця. Гері родом з Непалу, вчився у Харкові.”Ось тобі на”- відверто здивувався я сам собі, десять хвилин тому я розмовляв з Олександром з Харкова і не почув від нього жодного українського слова.

Хотів запитати Гері де саме він навчався, але вир фестивалю вже кинув мене до поляка Єжи. Мирно побалакавши з ним за Бандеру, я пішов їсти вареники, а Єжи зацікавився цимбалами. Крім нових знайомих я, звичайно,зустрів безліч старих друзів. Кожна з представлених націй вгощала своїми традиційними стравами. Я вирішив перивірити чи Барбадос матиме смажену летючу рибу. І що ви думаєте: мають.

Тобто якщо ви бажаєте покуштувати екзотичних страв, зустріти старих друзів і зробити нових – гайда завтра до Сурею, Holland Park, не знаю як ви а я їдузнов . Фестиваль триватиме ще один день. До речі, минулого року Україна взяла друге місце після Індії.

Міжнародний Fusion фестиваль в Суреї, Британська Колумбія Reviewed by on . [caption id="attachment_3450" align="alignleft" width="300"] Гості фестивалю з Сіверщини: Марина(Любеч), Валерій(Чернігів),Петро(Любеч) і маленька Ліза.[/captio [caption id="attachment_3450" align="alignleft" width="300"] Гості фестивалю з Сіверщини: Марина(Любеч), Валерій(Чернігів),Петро(Любеч) і маленька Ліза.[/captio Rating: 0

Був на фесті минулого року – сподобалось! Дякую автору за репортаж – за кордоном, у вільній країні та в міжнародному товаристві як на долоні видно усі наші українські культурні “особливості”. Помаленьку навчимось і себе поважати, а то перед африканцями буде соромно)
Подяка усім хто долучився то створення української палатки і гідного представлення України на фестивалі – честь і слава!

tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1