Monday , 17 January 2022

Home » Culture » Конституція України – недоліки в самім ядрі державного буття України

Конституція України – недоліки в самім ядрі державного буття України

Print Friendly, PDF & Email

Мирослав Петрів  ( Ванкувер)

Існуюча преамбула до Конституції України:

Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей,

виражаючи суверенну волю народу,

спираючись на багатовікову історію українського державотворення і на основі

здійсненого українською нацією, усім Українським народом права на самовизначення,

дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя,

піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України,

прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу,

усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями,

керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням,

приймає цю Конституцію – Основний Закон України.

Преамбула до Конституції, це може найважніша її частина бо окреслює основу, потребу і самий змисл на такий контракт-договір. А контрактом Конституція якраз є, чи хоч повинна бути. В основі це договір між народом/нацією/громадянством а даним урядом, договір який сам по собі тоді стає фундаментом усього законодавства. Конституція творить уряд, а не противно.
Дивлючись на преамбулу до Конституції України, зразу стає зрозумілим що Конституцію писав уряд з оглядом на державу а не на нарід. Не диво що сьогодні маємо анти-народну державу. (одинока втіха в існуючому документі це те що із малої горстки прізвищ історичних осіб поданих у цім документі, одне це мого пра-прадіда)
Мрію що пісьля “перезагрузки” третя українська республіка матиме кращий фундамент. З цим наміром подаю тут свою пропозицію на цілковито нову преамбулу.

Пропонована (мною) преамбула до Нової Конституції України:

Український нарід,

осмислюючи досвід своєї багатовікової історії,

виживши з рук чужих держав: ґеноцидні винищення, голодомори, колонізацію, вивезення, та переслідування й заборони української мови,

усвідомлюючи відповідальність перед власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями,

на основі здійсненого українською нацією права на самовизначення,

створивши волею українського народу незалежну державу

для захисту перед насильством і обманом,

для збереження свободи кожного українця

встановляє народний уряд якому доручає це завдання в рамках цеї Конституції – Основного Закону України.

Конституція України – недоліки в самім ядрі державного буття України Reviewed by on . Мирослав Петрів  ( Ванкувер) Існуюча преамбула до Конституції України: Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національност Мирослав Петрів  ( Ванкувер) Існуюча преамбула до Конституції України: Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національност Rating: 0

Ce prostishe… documentu zavshdu pushytsia tak, shob zaxustutu na vupadok chogo tux, xto ih pusav… a tut prosto i shuro… nedavno govorula is svoeu podrugou, putala sho novogo v Ukraini, a vona kashe nemae lidera xto MIG bu povestu Ukrainskui narod za sobou, nemae za kogo golosyvatu… a ya pudumala, a moshe sered Kanadskux ykrainciv znaidetsa takui lider?… liudu xto emigruvalu taku troxu bilshe realnogo shuttia piznalu, na mishnarodnomy rivni porivniatu Ukrainy ta ykrainciv moshyt… dosvid inshui moshyt vnestu, dobrogo chogos povchutus y inshux krain ta zasteregtu ridny zemlu vid povtorennia pomulok na vugliad yspishnuh dershav… vizutu inozemnuh dershav taku dyshe sulno vidrizniautsia vid emigracyi….

Тут не лише преамбулу міняти доведеться, але і доповняти виборче право: “бути висунутим в кандидати в президенти України має право особа з українським або канадським громадянством…:-)”

tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1