Monday , 17 January 2022

Home » Local News » Новопризначений суддя Верховного Суду Канади гордиться своїм українським корінням

Новопризначений суддя Верховного Суду Канади гордиться своїм українським корінням

Newly Appointed Head of Supreme Court of Canada is proud of his Ukrainian Roots

Print Friendly, PDF & Email

Конґрес Українців Канади, прес реліз

11 жовтня 2013 р., Оттава

Конґрес Українців Канади вітає суддю Маркa Недон з нагоди його номінації до Верховного суду Канади. 

Марк Недон

Під час громадських парламентських слухань з нагоди його номінації 2 жовтня 2013 р., пан Nadeau зазначив, що він гордиться своїм українським і французьким канадським корінням.

“Я народився в Сент Джеромі, Квебек, у родині батька – французько-канадського хокейного гравця Малої ліги і матері – українсько-канадської професійної співачки, яка працювала в Шато Фонтенак… Я пишаюсь моїм французько-канадським та українським насліддям. Мої українські дідусь і бабуся прибули в Канаду під час Першої світової війни і були раді приїхати в країну, яка їх так тепло привітала”. (Неофіційний переклад КУК під час промови).

“Українсько-канадська громада вітає суддю Недон з нагоди цього найважливішого та престижного призначення, – заявив президент Конґресу Українців Канади Павло Ґрод. Пан Недон добре володіє двома державними мовами і є світовим експертом з морського права. Він має досвід роботи у Федеральному суді і ми абсолютно певні, що він буде з гідністю виконувати покладені на нього обов’язки”.

Перед його призначенням на посаду судді Верховного суду, суддя Недон був суддею Федерального суду Канади, суд першої інстанції, а також в якості члена за посадою Федерального апеляційного суду. У 1994 році суддя Недон був призначений суддею Військового апеляційного суду Канади, а в 1998 році – членом суддівського корпусуKонкурсного трибуналу. До свого призначення до Федерального суду, суддя Недон був адвокатом і партнером Fasken Мартіно Walker в Монреалі, включно з часткою в офісі цієї фірми в Лондоні, Великобританія.

Новопризначений суддя Верховного Суду Канади гордиться своїм українським корінням Reviewed by on . Конґрес Українців Канади, прес реліз 11 жовтня 2013 р., Оттава Конґрес Українців Канади вітає суддю Маркa Недон з нагоди його номінації до Верховного суду Канад Конґрес Українців Канади, прес реліз 11 жовтня 2013 р., Оттава Конґрес Українців Канади вітає суддю Маркa Недон з нагоди його номінації до Верховного суду Канад Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1