Saturday , 22 January 2022

Home » For Newcomers » Поміч Україні – долучайтесь, приходьте на чергове засідання Суспільної Служби

Поміч Україні – долучайтесь, приходьте на чергове засідання Суспільної Служби

Print Friendly, PDF & Email

Валерій Шевчук (Ванкувер)

в приміщенні УСС Ванкуверу

Активісти Ванкуверського відділку УСС

Як і чим краще допомагати в Україні.  Що ми можем зробити звідси.  Ці та інші питання обговорюватимуться на засіданні Ванкуверського відділку Української Суспільної Служби в цю неділю на вулиці Аш.  Збираємось 27-го січня о першій по-полудні, запрошуються всі бажаючі. Адреса:3150 Ash Street, Vancouver, BC, це конференц зал Українського Католицького Цетру церкви Святої Маріі. Вхід у приміщення зі сходу, з боку вулиці Кембі.

Історія УСС Канади почалась ще в далекому 1945 році, коли був створений Український Канадський Фонд Допомоги. За час свого існування УСС Канади допомогла багатьом тисячам потребучим українцям по цілому світі. Кожний осередок вирішує сам як і кому допомагати, головний офіс в Торонті виконує ролю радника і тільки. Багато років УСС Ванкуверу очолював вельмишановний пан Іван Тимчук.  Безліч українських сімей пам”ятають його щирість. Пан Тимчук ще й зараз є членом організації.

Тепер Українська Суспільна Служба стала всесвітньою.  Голова всесвітньої ради є пані Ірина Ващук, саме їй належить ідея споріднення канадських осередків з осередками УСС в Україні. Ванкуверський відділ багато років співпрацював з міською Суспільною Службою  Запоріжжя. Цю співпрацю треба відновити,  бо люди на тому боці океану краще знають яка допомога більше доречна.

Поміч Україні – долучайтесь, приходьте на чергове засідання Суспільної Служби Reviewed by on . Валерій Шевчук (Ванкувер) [caption id="attachment_5404" align="alignleft" width="213"] Активісти Ванкуверського відділку УСС[/caption] Як і чим краще допомагати Валерій Шевчук (Ванкувер) [caption id="attachment_5404" align="alignleft" width="213"] Активісти Ванкуверського відділку УСС[/caption] Як і чим краще допомагати Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1