Sunday , 23 January 2022

Home » Featured » Tim Horton’s програє у Ванкувері?

Tim Horton’s програє у Ванкувері?

Tim Horton's fails in Vancouver?

Print Friendly, PDF & Email

Британська Колумбійка (Ванкувер)

Нещодавно мені на очі попалася цікава статистика. Виявляється, кафе Tim Horton’s програє Starbucks’у  за кількістю відкритих точок продажу на всьому Північно-Західному канадському узбережжі. У Ванкувері зараз працює 59 Tim Horton’s, що в 2 рази менше, ніж Starbucks. Їх 108. В той самий час, наприклад, у Калгарі приносять дохід 130 кафе Tim Horton’s  і 121 кафе Starbucks. А в Торонто це співвідношення має ще більший розрив: 297 Tim’s проти 160 Starbucks. Є про що задуматися. І я замислилася.

tim hortons

Першим кафе в Канаді у нас, новісіньких емігрантів, було Tim Hortons.  Побачивши відому вивіску в аеропорті, ми, геть виснажені довгим незвичним перельотом, попленталися туди – дух перевести та кавусю пити. Кава видавалася нормальною, вай-фай був безкоштовним і швидким, а пончики були просто шедеврами. Цей безплатний інтернет ще деякий час нас виручав, поки ми жили в готелі, де його не було. Тож ми знали всі Tim Horton’s навколо.

Згодом нами був вивчений ассортимент і цінова політика, а Honey Cruller став у нас лідером серед усіх пончиків. Я регулярно виступала з палкими промовами перед друзями, закликаючі їх підтримати мене в бажанні закрити всі кафе цієї мережи, бо не можна торгувати такою смакотою і заважати нормальним людям тримати дієту. Тепер моя думка змінилася.

Пончики Tim Horton's

Пончики Tim Horton’s

Зараз я дуже рідко буваю в Tim Horton’s. Змінила свою думку з часом, трохи звикнувши та роздивившись по сторонах, порівнявши їжу і напої в різних мережах у Ванкувері. Кави там, Тім Хортонс, немає. Це на мій погляд. Є просто дуже гаряча вода, і туди трохи додали кавового напою. Хоч пончики і лишилися смачними, але вони є аж занадто солодкими. Навіть мені, солодкоїжці. Є ще супи та сендвічі, які чудово тамують голод в обідній час. Але в той самий час з Тім Хортонс досить успішно конкурують McDonald’s та Wendy’s. Меню в них ліпше, багатше, а ціни такі ж самі приблизно.

Прямий конкурент по напоям є Stаrbucks, який основну ставку зробив на якість кави та смакову насиченість. Гроші платяться недаремно, за багатий смак. Водночас  вони тримаються подалі від виготовлення і продажі пончиків, лишаючи цю привілею Тім Хортонс. І дійсно, за пончиками треба йти в Тім, а за кавою в Старбакс, за обідами в Венді, за бутербродами – в МакДоналдс.

Чому Тім Хортонс не такий успішний у Ванкувері, як по всій Канаді? Думаю, причина тут в каві: вона відверто гірша, ніж у конкурентів. Виграє Тім-мережа тільки пончиками. Але населення Ванкувера воліє більше пити, ніж їсти, а пити ту їхню каву неможливо. Маючи фінансову можливість заплатити трохи більше за значно кращу якість і слідкуючи в більшості своїй за своєю фігурою, споживачі не обирають Тіm Horton’s. Економісти-аналітики мусять відкорегувати рецептуру кавоваріння в Тім’, а поки я йду в Старбакс по свою порцію смаку.

У рубриці “Листи до редакції” Український Ванкувер публікує думки та відгуки наших читачів. Вони не завжди співпадають із офіційною позицією газети.

Tim Horton’s програє у Ванкувері? Reviewed by on . Британська Колумбійка (Ванкувер) Нещодавно мені на очі попалася цікава статистика. Виявляється, кафе Tim Horton's програє Starbucks'у  за кількістю відкритих то Британська Колумбійка (Ванкувер) Нещодавно мені на очі попалася цікава статистика. Виявляється, кафе Tim Horton's програє Starbucks'у  за кількістю відкритих то Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1