Monday , 29 November 2021

Home » Recreation » Two-Wheeled Chronicles: Bicycling around the world with baby

Two-Wheeled Chronicles: Bicycling around the world with baby

Print Friendly, PDF & Email

«Двоколісні хроніки» – це подорож однієї сім’ї навколо світу на велосипедах. Це і телепроект, котрий транслюють кілька телеканалів в Україні (в тому числі Національне телебачення).

Ми подорожуємо навколо світу від 2014 року і через два місяці починаємо другий етап мандрівки. Маршрут пройде через 22 країни Європи, Африки, Південної та Північної Америки. Також і через Канаду. Їдемо з українською ідеєю і прапором, як і завжди.

Щойно ми запустили наш проект на Kickstarter аби зібрати кошти на створення майбутнього фільму та на основні потреби. Результат цього краудфандингу матиме вирішальне значення для продовження і успіху проекту. Тож будемо вдячні, якщо Ви поширите інформацію про наш проект на Вашій сторінці і по можливості підтримаєте фінансово.

https://www.kickstarter.com/projects/1996978424/two-wheeled-chronicles-bicycling-around-the-world

 

Two-Wheeled Chronicles: Bicycling around the world with baby Reviewed by on . «Двоколісні хроніки» – це подорож однієї сім’ї навколо світу на велосипедах. Це і телепроект, котрий транслюють кілька телеканалів в Україні (в тому числі Націо «Двоколісні хроніки» – це подорож однієї сім’ї навколо світу на велосипедах. Це і телепроект, котрий транслюють кілька телеканалів в Україні (в тому числі Націо Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1