Monday , 6 December 2021

Home » Local News » У Ванкувері пікетували консульство США з проханням надати невідкладну допомогу Україні

У Ванкувері пікетували консульство США з проханням надати невідкладну допомогу Україні

Print Friendly, PDF & Email

30 серпня 2014 українська громада Ванкувера організувала пікет біля місцевого консульства США з метою нагадати нашим союзникам про їхні зобов’язання згідно Будапештського меморандуму та захистити Україну від російської агресії.

За словами учасників вони відмовились від ідеї пікетувати російське консульство, так як очевидно, що росіяни повністю ігнорують думку міжнародної спільноти, тому розраховувати варто лише на власні сили та підтримку Заходу.

Показово, що ініціаторами та найктивнішими учасниками цього пікету (як і багатьох інших проукраїнських заходів у Ванкувері) були вихідці із південно-східних областей України, зокрема діаспора із Одеси.

478

У Ванкувері пікетували консульство США з проханням надати невідкладну допомогу Україні Reviewed by on . 30 серпня 2014 українська громада Ванкувера організувала пікет біля місцевого консульства США з метою нагадати нашим союзникам про їхні зобов'язання згідно Буда 30 серпня 2014 українська громада Ванкувера організувала пікет біля місцевого консульства США з метою нагадати нашим союзникам про їхні зобов'язання згідно Буда Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1