Monday , 17 January 2022

Home » Featured » Іван Іванюра, член дорадчої ради Конґресу Українців Канади, отримав нагороду “Top 25 Immigrants” 

Іван Іванюра, член дорадчої ради Конґресу Українців Канади, отримав нагороду “Top 25 Immigrants” 

UCC Advisory Council Member Ivan Iwaniura Recognized with Prestigious RBC Top 25 Canadian Immigrants Award

Print Friendly, PDF & Email

24-го червня, 2015 – Оттава

Ivan (John) Iwaniura

Ivan (John) Iwaniura

Конґрес Українців Канади (Конґрес) вітає Івана Іванюру з нагоди отримання престижної нагороди Royal Bank of Canada (RBC) Top 25 Canadian Immigrant Award.

Нагорода RBC Top 25 Canadian Immigrant Award визнає іммігрантів, які живуть в Канаді, досягнули успіхів та здійснили позитивний внесок в суспільне життя Канади. Це перша канадська національна нагорода, яка визнає досягнення іммігрантів з всіх сфер життя.

“Від імені українсько-канадської громади, для мене велика честь привітати Івана з нагоди отримання цеї важної нагороди,” сказав Павло Ґрод, Національний Президент Конґресу. “Приклад Івана – це справжня українсько-канадська історія досягнень, й натхнення для нас всіх, що тяжка праця, відданість та чесність завжди приводять до успіху.”

Пан Іванюра іммігрував до Канади з Польщі в 1988-му році з дружиною Ганною та дітьми. Він побудував успішний бізнес, Caravan Logistics, який став один з 50 провідних підприємств-перевізників в Канаді.

Більше про нагороду та пана Іванюру можна прочитати тут: http://canadianimmigrant.ca/canadas-top-25-immigrants/canadas-top-25-immigrants-2015/john-iwaniura

В пана Іванюри завжди є час на громадську працю – він служить на Раді Директорів Конґресу, Дорадчі Раді Конґресу, як Віце-Президент Канадсько-Української Торгової Палати, та в численних інших організаціях. Пан Іванюра щедро підтримує численні ініціативи, важливі для канадсько-української громади.

“Протягом багатьох років, яких я знаю Івана, я все можу звертатися до нього за поради та допомогу,” заявив Тарас Залуський, Виконавчий Директор Конґресу. “Факт, що так багато людей в Канаді підтримали Івана номінацію на цю нагороду свідчить про те, наскільки він шанований по цілій країні. Він є відданий провідник нашої громади, й мені велика честь разом з ним працювати ще багато років.”

Іван Іванюра, член дорадчої ради Конґресу Українців Канади, отримав нагороду “Top 25 Immigrants”  Reviewed by on . 24-го червня, 2015 - Оттава [caption id="attachment_11166" align="alignleft" width="250"] Ivan (John) Iwaniura[/caption] Конґрес Українців Канади (Конґрес) віта 24-го червня, 2015 - Оттава [caption id="attachment_11166" align="alignleft" width="250"] Ivan (John) Iwaniura[/caption] Конґрес Українців Канади (Конґрес) віта Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1