Monday , 18 October 2021

Home » Featured » Створення відділу Конгресу Українців Канади у Вікторії (Бритійська Колумбія)

Створення відділу Конгресу Українців Канади у Вікторії (Бритійська Колумбія)

Ukrainian Canadian Congress in Victoria, BC

Print Friendly, PDF & Email

Вікторія (Бритійська Колумбія)

27 січня 2018 р. відбулись збори ініціативної групи щодо створення Вікторійського відділу Конгресу Українців Канади (Острів Ванкувер), як представницького органу місцевої української громади.

Були означені наступні цілі нового відділу:

  • Створити певний «перепис» українських організацій, груп, активістів, що діють на острові Ванкувер для взаємного інформування про їх діяльність, взаємозв’язків, залучення нових членів, співпраці і тд.
  • Координація масштабних подій, свят і тд – як от відзначення Дня Незалежності, Дня Пам’яті Голодомору тощо.
  • Створити офіційний представницький орган української громади острова для зв’язку і взаємодії із місцевою владою та урядом.
  • Мати централізоване представництво для зв’язків із Україною, українськими урядовцями, політиками, громадськими і культурними діячами і тд, які періодично прибувають з візитом на острів.

Відділ планує діяти в рамках структури Національного КУК Канади, як член Провінційної Ради КУК Бритійської Колумбії.

До членства у Відділі КУК-Вікторія запрошуються усі громадські організації, культурно-освітні товариства та неформальні об’єднання українців острова Ванкувер.

Більше деталей буде опубліковано згодом. Наразі для зв’язку з активістами можна писати на [email protected] та у Фейсбук групі «Українці у Вікторії»

Ініціативна група по створенню КУК-Вікторії (Острів Ванкувер):

  • Віталій Кубацький (Данкан)
  • Ігор Особік (Вікторія)
  • Анна Вишневська (Вікторія)
  • Оксана Побережник (Данкан)
  • Ірина Козинець (Порт Алберні)

Створення відділу Конгресу Українців Канади у Вікторії (Бритійська Колумбія) Reviewed by on . Вікторія (Бритійська Колумбія) 27 січня 2018 р. відбулись збори ініціативної групи щодо створення Вікторійського відділу Конгресу Українців Канади (Острів Ванку Вікторія (Бритійська Колумбія) 27 січня 2018 р. відбулись збори ініціативної групи щодо створення Вікторійського відділу Конгресу Українців Канади (Острів Ванку Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1