Tuesday , 19 October 2021

Home » Local News » Українська громада Ванкувера продовжує допомагати Євромайдану в Києві

Українська громада Ванкувера продовжує допомагати Євромайдану в Києві

Print Friendly, PDF & Email

Віталій Кубацький (Ванкувер)

Українська громада Ванкувера продовжує допомагати учасникам Євромайдану в Києві. Так, наприклад, активістами громади протягом грудня були зібрані благодійні кошти, на які були зроблені закупки на безпосередні потреби майданівців.

Зокрема було куплено ліки для медичного пункту Євромайдану, а також надана безпосередня допомога представникам наметового містечка.

Окрім матеріальної допомоги ванкуверці підтримують Євромайдан і таким оригінальним способом – українці з далекої Канади надіслали свої вітання до Києва у вигляді сердечок із побажаннями.

Як згадує активістка Євромайдану у Києві Ірина Душина “Чарівну атмосферу Майдану подарували серця наших Українців, що зараз у Канаді! Це дійсно чарівне відчуття підтримки! Дякуємо усім, хто вклав у ці листи частинку свого серця! Люди тепло посміхались та говорили багато теплих слів, коли бачили серця! Ми розвісили їх у головному штабі (а саме біля головного медичного центру) та на головній ялинці країни!”

серця1

Українська громада Ванкувера продовжує допомагати Євромайдану в Києві Reviewed by on . Віталій Кубацький (Ванкувер) Українська громада Ванкувера продовжує допомагати учасникам Євромайдану в Києві. Так, наприклад, активістами громади протягом грудн Віталій Кубацький (Ванкувер) Українська громада Ванкувера продовжує допомагати учасникам Євромайдану в Києві. Так, наприклад, активістами громади протягом грудн Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1