Thursday , 15 April 2021

Home » Featured » Українська експозиція в головному музеї столиці

Українська експозиція в головному музеї столиці

Ukrainian Exhibition in the Capital Main Museum

Print Friendly, PDF & Email

Олександр Коваленко (Vancouver)

В суботу, 10 вересня 2016 року, в Королівському музеї Британської Колумбії, за адресою: 675 Belleville St, Victoria, відкрилась цікава експозиція, присвячена 125-річчю української іміграції до Канади.

BC Royal Museum, September 10, 2016

BC Royal Museum, September 10, 2016

Урочисте відкриття експозиції відвідало багато почесних гостей, зокрема, виконуючий обов’язки мера Вікторії Джеремі Лавдей, депутати парламенту, відомі громадські та релігійні діячі української діаспори. Почесний консул України пан Любомир Гуцуляк розповів про історію української іміграції, його промову цікаво доповнив доктор Ендрю Вівер, депутат з українським корінням.

uv1

Голова Конгресу Українців Канади в Британській Колумбії пані Наталя Яцкевич поділилась планами щодо продовження гідної справи збереження нашої спадщини. Звучали українські пісні, створюючи затишну та приємну атмосферу події.

BC Royal Museum, September 10, 2016

BC Royal Museum, September 10, 2016

Одночасно в галереї на 1203 Broad St, Victoria, відкрилась виставка знаного українського митця Петра Шостака, його ліричні пейзажі “української Канади” навівали спогади з дитинства.

Петро Шостак на фоні власних картин

Петро Шостак на фоні власних картин

Експозиція та виставка працюватимуть ще місяць і є безкоштовними, тож сердечно запрошуємо всіх небайдужих завітати та долучитись до більш ніж столітньої історії українців на вдячній канадській землі!

Українська експозиція в головному музеї столиці Reviewed by on . Олександр Коваленко (Vancouver) В суботу, 10 вересня 2016 року, в Королівському музеї Британської Колумбії, за адресою: 675 Belleville St, Victoria, відкрилась Олександр Коваленко (Vancouver) В суботу, 10 вересня 2016 року, в Королівському музеї Британської Колумбії, за адресою: 675 Belleville St, Victoria, відкрилась Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1