Saturday , 22 January 2022

Home » Featured » Святкування Дня Незалежності України у Ванкувері – 2016

Святкування Дня Незалежності України у Ванкувері – 2016

Ukrainian Independence Day in Vancouver - 2016

Print Friendly, PDF & Email

Ірина Широка (КУК-Ванкувер)

Кожного року українці Ванкуверу збираються в кінці серпня і святкують чергову річницю Дня Незалежності України. Сьогодні вийшло надзвичайне свято – більше 150-ти людей прийшло на пікнік з нагоди святкування 125-ї річниці незалежності України.

Ukrainian Independence Day in Vancouver - 2016

Ukrainian Independence Day in Vancouver – 2016

На святі панувала піднесена атмосфера. Перед початком заходу Почесний Консул України в Канаді Любомир Гуцуляк привітав українців з державним святом. Гості мали можливість не тільки поласувати смачною вечерею, а й поспівати і накупити сувенірів в пересувній крамничці. Асортимент включав в себе вишиванки, сумки ручної роботи чернігівських волонтерів, футболки з українською символікою від Ukraine Souvenirs, шоколад та інші сувеніри. Всі виручені кошти з крамнички підуть на благодійні проекти в Україні.

 

kram1
Всі бажаючі мали можливість заспівати українських пісень під професійним наглядом Квітки Козак, директору хору «Світанок».

фото 3 (1024x576)
Щира подяка організаторам забави – Конгресу Українців в Канаді (Ванкуверська гілка), а зокрема, Президенту – Наталі Яцкевич. Також варто згадати наших волонтерів – сім’ю Шевчуків, які допомогли організувати кухню і нагодувати величезну кількість людей.

За допомогою гостей забави вдалось зібрати біля дев’ятисот доларів, які підуть на благодійні проекти.

фото 4 (1024x683)
Українська громада Ванкуверу зростає кожного року. Дуже приємно спостерігати, як все більше новоприбулих приєднуються до нашої громади і знаходять нових друзів і створюють нові родини.

Святкування Дня Незалежності України у Ванкувері – 2016 Reviewed by on . Ірина Широка (КУК-Ванкувер) Кожного року українці Ванкуверу збираються в кінці серпня і святкують чергову річницю Дня Незалежності України. Сьогодні вийшло надз Ірина Широка (КУК-Ванкувер) Кожного року українці Ванкуверу збираються в кінці серпня і святкують чергову річницю Дня Незалежності України. Сьогодні вийшло надз Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1