Thursday , 6 May 2021

Home » Featured » З Днем Незалежності, Україно!

З Днем Незалежності, Україно!

Print Friendly, PDF & Email
Цього року День Незалежності для всіх нас набув нового змісту. Ми ніколи не були сильнішими, і як сказав Святослав Вакарчук: “Все тільки починається!”У Ванкувері так згуртовано День Незалежності ще не відзначали. За тисячі кілометрів, було надзвичайно приємно бачити українців різних поколінь та з різних куточків України – разом!

Сподіваємося, що і у житті Українського Ванкуверу все теж тільки починається!

Пропонуємо Вашій увазі підбірку фотографій зі святкувань Дня Незалежності попередніх років: традицію зустрічатися у парку Стенлі розпочали у 2009 році. Це було початком! А у жовтні 2011 було засновано інтернет-газету ‘Український Ванкувер’, яка тепер стала медійним осередком місцевої української громади (сьогодні у фейсбук-групі нас вже 850!)

Запрошуємо Вас долучитися до життя громади! Про новини та події Ви можете дізнатися у фейсбук-групі або на сайті “Український Ванкувер”. Цього року у Ванкувері з’явився і друкований журнал – “Разом”!

Якщо ви не користуєтеся фейсбуком, пишіть на адресу [email protected]
Будемо на зв’язку!

Слава Україні!

2014

День Незалежності України у Ванкувері – 2014. Стенлі Парк.

2013

День Незалежності України у Ванкувері – 2013. Стенлі Парк.

2011

День Незалежності України у Ванкувері – 2011. Стенлі Парк.

Den' Nezalezgnosti 2010

День Незалежності України у Ванкувері – 2010. Стенлі Парк.

2009

День Незалежності України у Ванкувері – 2009. Стенлі Парк.

З Днем Незалежності, Україно! Reviewed by on . Цього року День Незалежності для всіх нас набув нового змісту. Ми ніколи не були сильнішими, і як сказав Святослав Вакарчук: "Все тільки починається!"У Ванкувер Цього року День Незалежності для всіх нас набув нового змісту. Ми ніколи не були сильнішими, і як сказав Святослав Вакарчук: "Все тільки починається!"У Ванкувер Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1