Friday , 22 November 2019

Home » Featured » Створено молодіжну організацію українців у Ванкувері

Створено молодіжну організацію українців у Ванкувері

Ukrainian Youth Organization / SUSK in Vancouver

Print Friendly, PDF & Email

17 лютого 2017 р. за підтримки організації O.W.L Open World Learning та її лідера Світлани Комінко, було організовано та проведено вечірку для студентів, на якій був присутній Кассіян Солтикевич – голова Спілки українських студентів Канади (SUSK).

SUSK-Van

Український молодіжний осередок у Ванкувері

Метою візиту Кассіяна до Ванкуверу було розказати нашим студентам про SUSK, та змотивувати організувати студентський осередок у Ванкувері. Адже активна громадянська позиція та розбудова громади, зокрема, відкривають шлях до успіху, що важливо молодим спеціалістам, особливо тут, у Канаді. Крім того, це імідж України в Канаді та Канади в Україні, можливості реалізувати себе та допомогти як громаді, так і розбудові нашої Батьківщини. Усі погодились, що вже час зорганізуватися у щось єдине та сильне. Нас багато – і нам потрібна підтримка один одного.

Тож 18 лютого 2017 року, із дотриманням усіх юридичних процедур та чесних прозорих виборів, було засновано молодіжну організацію українців у Ванкувері (це поки що робоча назва), а також обрано правління організації у складі Президента – Галини Палійчук, Віце-президента – Сергія Горбачова, Секретаря та Treasurer – Мар’яни Пекельної, PR уповноваженого – Мар’яни Савки, керівника соціальними івентами – Валентина Коломійця, керівника проектами з адаптації та інтеграції новоприбулих студентів – Анни Возної та двох постійних членів ради – Сергія Власенка та Романа Петровського.

Зокрема на своїй ФБ сторінці організатори звернулись до молоді з проханням:
1) Допомогти придумати назву організації (пишіть свої побажання у коментарях);
2) Якщо серед вас є активні люди з класними ідеями – що би ви хотіли організувати особисто чи з командою для розбудови нашої громади – пишіть, ми вам з радістю допоможемо організаційно!
3) У наступну суботу, 25 лютого, будуть вечорниці, а це чудова нагода туди прийти, познайомитися та/або поспілкуватися! Інформація за посиланням: http://ukrainianvancouver.com/feb-25-2017-ukrainian-fun-ni…/

P.S: Ось суботній репортаж про те, як створювалась організація та яку мету вона переслідує (спеціальна подяка за відео Андрію Ігнатову):

Джерело: Фейсбук сторінка Ukrainian Youth in Vancouver

Створено молодіжну організацію українців у Ванкувері Reviewed by on . 17 лютого 2017 р. за підтримки організації O.W.L Open World Learning та її лідера Світлани Комінко, було організовано та проведено вечірку для студентів, на які 17 лютого 2017 р. за підтримки організації O.W.L Open World Learning та її лідера Світлани Комінко, було організовано та проведено вечірку для студентів, на які Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1