Monday , 29 November 2021

Home » Featured » Ukrainian Youth in Vancouver – 1 Year Birthday

Ukrainian Youth in Vancouver – 1 Year Birthday

Річниця заснування Ukrainian Youth in Vancouver

Print Friendly, PDF & Email

Молодіжна організація Ukrainian Youth in Vancouver нещодавно відзначила свій перший день народження!

Ми дякуємо всім хто впродовж року долучався до наших ініціатив та приходив на збори та вечірки. Наші зустрічі кожної першої п’ятниці місяця вже стали хорошою традицією.

Наші зустрічей відтепер будуть ще більш інформативними, зокрема про імміграцію та інші необхідні для студентів та нових іммігрантів теми.

Ми дуже раді що змогли заснувати Український студентський клуб у British Columbia Institute of Technology та працюємо над відновленням такого ж у Simon Fraser University.

Також, що можемо поділитися досвідом навчання та життя зі студентами з України, які приїздять відвідати Ванкувер або просто пишуть нам на електронну пошту.

Ще одна наша мета – залучати молодь до уже існуючих проектів Конгресу Українців Канади у Британській Колумбії та популяризувати українську культуру.

Якщо у вас є запитання, побажання чи ідеї – пишіть нам на [email protected]

Ukrainian Youth in Vancouver, BC – 2018

 

Ukrainian Youth in Vancouver – 1 Year Birthday Reviewed by on . Молодіжна організація Ukrainian Youth in Vancouver нещодавно відзначила свій перший день народження! Ми дякуємо всім хто впродовж року долучався до наших ініціа Молодіжна організація Ukrainian Youth in Vancouver нещодавно відзначила свій перший день народження! Ми дякуємо всім хто впродовж року долучався до наших ініціа Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1