Tuesday , 18 January 2022

Home » Culture » Українці взяли участь у Європейському фестивалі

Українці взяли участь у Європейському фестивалі

Print Friendly, PDF & Email

Цього року Україна вкотре була представлена на Європейському фестивалі, що проходить вже сімнадцятий рік поспіль. Однак цього року участь мала особливу мету: підтримати фонд O.W.L. Ukrainian Canadian Education and Charity Trust заснований з ініціативи Світлани Комінко. Фонд спонсорує навчання у Ванкувері цього літа п’ятнадцятьом дітям, які отримали поранення та чиї батьки загинули або постраждали відстоюючи майбутнє України цієї зими. Дізнатися більше про учасників проекту ви можете за цим посиланням.

Невиличкий репортаж про проект ви можете подивитись на CBC News.


Українські волонтери дуже активно долучилися до підготовки та участі у фестивалі – та гідно представили Україну серед близько тридцяти інших європейських країн-учасниць.  Спілкувалися з відвідувачами і про Майдан – було дуже приємно чути слова підтримки від багатьох гостей фестивалю!
Ukrainian Volunteers
Представляла Україну також завжди усміхнена Софія Комінко, з якою охоче фотографувалися на пам’ять не тільки усі українці, а й представники інших країн та гості фестивалю. Підготувала це чудове вбрання спеціально для фестивалю Наталія Загородна.

Sofiya Kominko

Взяли участь у фестивалі і засновники нової української пекарні Солодко – Ірина та Сергій. Їх запашні українські пиріжки із задоволенням спробували сотні гостей! Дізнатися більше про Солодко ви можете завітавши на фейсбук сторінку за цим посиланням.

Iryna & Sergii from Solodko Bakery

Завершився фестиваль виступами співочої родини Юлі Шокалюк та гурту Олександра Ковалевського ‘Нова Хвиля’.

Yuliya's FamilyNova Khvylya

На згадку про фестиваль заробили групове фото. Напевно, українців на фестивалі цього року було найбільше! 🙂
Ukrainian Team!
Дякуємо усім хто долучився!

Українці взяли участь у Європейському фестивалі Reviewed by on . Цього року Україна вкотре була представлена на Європейському фестивалі, що проходить вже сімнадцятий рік поспіль. Однак цього року участь мала особливу мету: пі Цього року Україна вкотре була представлена на Європейському фестивалі, що проходить вже сімнадцятий рік поспіль. Однак цього року участь мала особливу мету: пі Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1