Friday , 22 November 2019

Home » Featured » Українці пройшлись центром Ванкуверу у святковому параді до Дня Канади – 2016

Українці пройшлись центром Ванкуверу у святковому параді до Дня Канади – 2016

Ukrainians paraded in Vancouver downtown on Canada Day 2016

Print Friendly, PDF & Email

Ірина Широка (Ванкувер)

Українська громада Ванкуверу взяла участь в щорічному параді присвяченому Дню Канади. Вісім років поспіль ванкуверці організовують святковий парад в честь дня народження своєї країни. Ця подія залучає понад п’ятдесят національних громад – учасників параду і репрезентує мультикультурність, різноманітність і багатогранність канадців. В цей день можна було вранці запалити Олімпійський вогонь, пройтись в лавах багатонаціонального параду і завершити його вечірнім феєрверком.

foto 1 (1)

Парад до Дня Канади, українська делегація. Ванкувер, 01.07.2016

За підтримки Ванкуверського відділу Конгресу Українців Канади українська молодь представила свою націю в мульткультурному параді і висловила свою вдячність за підтримку і допомогу Україні в такий нелегкий час.

foto 2

Президент Ванкуверського відділу Конгресу Українців Канади п. Наталія Яцкевич з донькою. Ванкувер, 01.07.2016

Бажаємо цій молодій країні рости і розвиватись, а також продовжувати бути прикладом миру та процвітання на світовій арені.

Українці пройшлись центром Ванкуверу у святковому параді до Дня Канади – 2016 Reviewed by on . Ірина Широка (Ванкувер) Українська громада Ванкуверу взяла участь в щорічному параді присвяченому Дню Канади. Вісім років поспіль ванкуверці організовують святк Ірина Широка (Ванкувер) Українська громада Ванкуверу взяла участь в щорічному параді присвяченому Дню Канади. Вісім років поспіль ванкуверці організовують святк Rating: 0
tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1