Tuesday , 19 October 2021

Home » For Newcomers » Солодке слово свобода… або український бізнес в Канаді

Солодке слово свобода… або український бізнес в Канаді

Print Friendly, PDF & Email

Чорноморець (Ванкувер)

Український бізнес Солодке слово свобода… До певної міри ми знайшли її тут в Канаді, політичні свободи тут гарантовані і це чудово!  Але багато з нас залежні фінансово: хтось в боргах, інші не можуть втілити своїх мрій через брак грошей.

Більшість з нас працює на когось і який результат? Самі знаєте:  життя від зарплати до зарплати.  Залишається одне – відкривати свій бізнес.  Але чому одні починають і стають мільйонерами, а інші ні.

Спробуємо відповісти на це питання разом на сторінках бізнес-рубрики.  Наші вдалі підприємці, серед українців Ванкуверу і не тільки, розкажуть про свій досвід та свої помилки.

З одним висновком важко не погодитись вже зараз: той хто ніколи не почне – точно не виграє.  Але й не програє – можете заперечити ви.  Якщо ви маєте на увазі банкрутство, то ми плануємо розповісти і про це, і чи це дійсно кінець світу. Забігаючи наперед скажу, що багато успішних та відомих людей пройшли через цю процедуру, але подробиці пізніше.

Канада, що б там не говорили,  сильно заохочує приватний бізнес: очікуйте тут платити набагато менші податки та можливість списувати витрати на свою справу.  А можливо ви бажаєте робити бізнес в Україні? Я вважаю що це дуже хороша ідея: шукайте там, де інші недооцінюють наявні можливості:  дешева та кваліфікована робоча сила, дешева нерухомість,  перспективи євроінтеграції  та врешті приходу до влади нормального уряду.

Плануємо надрукувати інтерв’ю з тими хто вже багато років заробляє гроші в Краю.  Пропонуємо подискутувати на тему грошей, чи це є зло як дехто вважає, чи це “кров” бізнесу, міра розрахунку, символ свободи, тощо?

Які люди мають більше чеснот: бідні чи багаті? Хто жадібніший ті чи інші?  Відповідь може бути досить несподіваною.  А також: коли є зручний час починати? який рівень освіти потрібен?  Ці, та інші цікаві питання пропонуються вашій увазі на сторінках Українського Ванкуверу.

Editorial Note: This is a renewed article. First published on: Nov 28, 201122

Солодке слово свобода… або український бізнес в Канаді Reviewed by on . Чорноморець (Ванкувер) Солодке слово свобода... До певної міри ми знайшли її тут в Канаді, політичні свободи тут гарантовані і це чудово!  Але багато з нас зале Чорноморець (Ванкувер) Солодке слово свобода... До певної міри ми знайшли її тут в Канаді, політичні свободи тут гарантовані і це чудово!  Але багато з нас зале Rating: 0

Дійсно було б дуже цікаво дізнатися про особливості будування влясного бізнесу в Канаді, так би мовити, з першоджерел. Бо у нас в Україні є багато сумнівних фірм, які спекулюють на цьому питанні та видурюють останні грощу у і так бідних українців.
Маю також декілька коментарів стосовно посилу, що можливо відкривати свій бізнес в Укарїні. Відразу наголошу, що мабудь дорожче собі вийде. Нерухомість у нас дуже дорога. Жила двокімнатна квартира в столиці площею біля 60 кв.м. коштує 200 тис. американських доларів. В промисловому обласному місті Луганську біля 40 тис. доларів. А приміщення для ведення бізнесу на порядок дорожчі. І не забувайте про суб`єктивні фактори вітчизняного оподаткування та контролюючих органів, які просто придушують приватну ініціативу на корінні.
З огляду на опис бізнес-реалій в Україні хотів би отримати більш-менш грунтовний огляд канадського фотобізнесу.
з повагою до української громади
Станіслав Левченко

Ігор, чудова ідея. Для цього ми і створили інтернет-видання УВ, щоб мати можливість спілкуватись.
Телефонуй 604-448-9360, порадимось. Я також є в Украінській Суспільній Службі, яка якраз і існує щоб допомагати нашим людям тут і в Украіні.

Гарна стаття! Хотілося-б продовжити. Булоб дуже перспективно зібрати українців Ванкуверу і допомагати один одному, зробити клуб для українців. І там вирішувати кому допомогти чимось або якось! Або наприклад відкрити підприємство- всі обмозговуємо, скидаємося і працюємо в цьомуж підприємстві поки воно не вийде в плюси! Моя ідея полягає в тому щоб допомогти біднішому, котрий ще не прижився в канаді, і біднішій теж довжен дати ще біднішому чим він, щоб всих підтянути, натаскати!! Один-в канаді не воїн!!!

tsf357-80-longwildcatsouvenirs.com
scroll to top
UA-104440912-1